Šiandien Bitučių grupė sulaukė ypatingų svečių – mus aplankė draugai iš Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokyklos
Bitučių gr. vaikai aprodė savo grupę, dalijosi žaislais, kartu žaidė, juokėsi ir kūrė naujus prisiminimus Vėliau visi drauge išskubėjo į lauką – pasimankštinti, pajudėti ir simboliškai sukurti nuostabų „Draugystės tiltą“ Diena buvo pilna šurmulio, šypsenų ir tikro vaikiško džiaugsmo Šiandien dar kartą įsitikinome, kad draugystė vaikystėje prasideda nuo pasidalinto žaislo, bendro juoko ir nedrąsaus „einam žaisti?“
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.SutinkuPrivatumo politika