Menu Close

Trečias rugsėjis Vaikų pievai

Tai dar vieni mokslo metų džiaugsmai ir rūpesčiai, patirčių ir tobulėjimo labirintai. Trečiąjį mokslo metų sezoną norisi pradėti su PADĖKA ❤️
Vaikų pieva atsirado iš didelės meilės ir tikėjimo tuo, ką darai ir ką kuri. Esu dėkinga TĖVELIAMS už tai, kad mumis tikite, mumis pasitikite ir atiduodate savo atžalas į Vaikų pievos rūpestingas rankas. Noriu labai padėkoti tiems tėveliams, kurie savo atžalas patikėjo nuo pirmos darželio gyvavimo dienos ir šiandien toliau mumis tiki, bendrauja ir bendradarbiauja. Dėkoju už gražius atsiliepimus, kurie mus įkvepia, motyvuoja kurti, tobulėti ir dirbti dar geriau, jūsų nuomonės mums yra vertingos, į kurias atsižvelgiame tobulindami ugdymo procesą ir darželio veiklą.
Vaikų pievos darbuotojai – tai kūrybingų, smalsių, rūpestingų ir labai savo darbą mylinčių žmonių komanda, kuri kiekvieną dieną siekia ugdymo procesą paversti įdomiu žaidimu, kuriame vaikai įsitraukia į kūrybingą veiklą, kaip į džiaugsmingą pažinimo patirtį. Vaikų pievos komanda kiekvieną dieną kuria palankų mikroklimatą, nuolat gilina savo žinias įvairiuose seminaruose ir kursuose, bei dalinasi savo gerąja patirtimi.
Noriu padėkoti visam KOLEKTYVUI už meilę vaikams, už rūpestį ir tikėjimu kiekvienu vaiku, už bendrystę, už vertybių puoselėjimą, už pagarbą kiekvienam vaikui, už kilnaus žmogaus ugdymą.
Na ir labiausiai noriu padėkoti, apkabinti, pamyluoti kiekvieną Vaikų pievos MAŽYLĮ, kiekvieną VAIKĄ už tai, kad jie yra čia su mumis. Kiekvienas unikalus, autentiškas, savitas, skirtingas, įdomus ir talentingas. Jie visi yra mūsų ateitis, mūsų viltis, jie mūsų nuostabaus pasaulio ateities kūrėjai.
AČIŪ visiems už bendrystę, už viltį, už palaikymą, už tikėjimą !!!

Su pagarba, darželio Vaikų pieva įkūrėja Vilma Einikienė